O nás

MADONNA

Madonna – móda udávající směr

Díky měnícím se kolekcím a širokému sortimentu bestsellerů nabízí Madonna měsíčně diktující módní trendy. Nabídka mladistvé módní značky začala pouze se svrchním oblečením. Avšak již 11 let nabízíme kompletní kolekci, k níž mimo jiné patří svršky, kalhoty, sukně, bundy, kabáty, džíny a plážová móda. Od února 2009 je na trhu také přítel Madonny značka „Montezuma“– ležérní kolekce pro muže.

Madonna Juwel - módní doplňky

Doplňková linie „Madonna Juwel“ zajišťuje nejen v německých městech více třpytu. Svoji cestu započala v roce 2003 a očividně expandovala otevřením „Juwel Stores“ a dnes ji naleznete v nespočtu prodejen a showroomech. K úspěšnému oblečení nabízí cenově přijatelnou linii rozmanitého sortimentu: vedle moderní bižuterie, hodinek a módních tašek jsou to pásky, čepice, stejně jako žabky a vlasové ozdoby.

Little secrets - smyslné dámské spodní prádlo

Smyslně, hravě a mladistvě drze se prezentuje kolekce dámského spodního prádla „Little Secrets“. Ta je vždy sladěna s aktuální kolekcí Madonna a vedle základní řady nabízí i sortiment trendů. Kolekce je možné zakoupit na více než 250 prodejních místech v Německu, Holandsku, Rakousku a Estonsku. Mezi prodejce patří, vedle trendových obchodů, především oddělení spodního prádla mnoha textilních resp. obchodních domů. V posledních letech je možné zakoupit spodní prádlo i v České a Slovenské republice.

Zákazníkům nablízku

Kompletní sortiment s módou můžete v současné době získat v Německu ve více než 89 vlastních obchodech (Madonna a Final Cut). Madonna dodává zboží v Německu pro více než 600 maloobchodníků, jakož i koncernů. Také počet Shop-in-Shop partnerů se trvale rozšiřuje. V zahraničí je značka Madonna zastoupena v Belgii, Bosně, České republice, Estonsku, Finsku, Lucembursku, Maďarsku, Nizozemí, Polsku, Rakousku, Rusku, Slovensku, Španělsku a Švýcarsku.

Jak všechno začalo

Aktuální trendy za rozumné ceny – s touto vizí začal Jürgen Hoch v roce 1988 nabízet kvalitní módu pro mladé lidi. Založil proto ve městě módy v Düsseldorfu firmu Topaz Textilhandels GmbH se značkami „Final Cut“ a „Madonna“. Své aktuální kolekce nabízí pod stejným jménem až dodnes. V průběhu více než 20-leté historie se Madonna etablovala na mezinárodní úspěšnou značku „young fashion“ (módy pro mladé), s neustále novou měsíční kompletní kolekcí, která je zastoupena v 17 zemích.

EIGHTH SIN

Italská móda, extravagantní a velmi módní kolekce nabízená v menších sériích pro zákaznice, které žádají zdobené a výrazné detaily na oděvech. Zakládá si na kvalitních materiálech a dokonalém zpracování. Výroba probíhá striktně v Itálii pod dozorem návrhářů, kteří reagují na světové trendy a navíc kreativně zpracovávají své vlastní návrhy. Charakterizuje se jako móda pro smyslné ženy. Nejaktuálnější informace na www.eightsin.eu.

CROSS JEANSWEAR Co

Umění Denimu - The Art of Denim

Umění Denimu ... CROSS JEANSWEAR CO se rozrostla v globální společnost a je známá po celém světě pro své vynikající řemeslné zpracování denimu a inovativní design.

CROSS JEANSWEAR Co je značkou s opravdovým denimem a nabízí celou řadu pro ležérní módu s dotekem luxusu.

CROSS JEANSWEAR CO expanduje na evropské trhy již od roku 1970 s našimi zákazníky, kteří jsou mladí a kteří chtějí zůstat mladí.

  • Hlavní cílovou skupinou je  věk od 18 až 24 let, ale oslovuje všechny
  • Smysl pro design jako "jednoduchý a skutečný"
  • Využívá špičkové technologie
  • Poskytuje svým zákazníkům nejlepší kvalitu výrobků
  • Podporuje vytvoření citové vazby se svými zákazníky
  • Platí vysoký standard pro kreativitu, jednotu, kvalitu a inovaci

Ti, kteří dávají přednost CROSS JEANSWEAR CO vyznávají heslo:

  • Cítit se jinak
  • Žít se stylem
  • Uvědomovat si pohodlí

BROADWAY NYC Fashion

BROADWAY NYC je mladá módní značka, která je o svobodě a individualitě.

Broadway NYC FASHION má své kořeny v historii a multikulturalismus v New York City. Miliony lidí různých ras, náboženství a kultur z celého světa se snaží, aby se jejich sny splnily v New Yorku, 24 hodin denně. Společně vytvářejí energii, dynamiku a tvořivost, které jsou v New York City unikátní. Ale to je nakonec spojuje ... Město je tolerance a láska k lidem, kteří tam žijí.
Tento pozitivní, potvrzující životní styl je základem pro sbírky BROADWAY FASHION NYC. Sortiment tvoří Žena Broadway, MAN, a linie džínů. Koneckonců, každá BROADWAY NYC módní kolekce ztělesňuje svobodu vyjádřit svůj vlastní a osobitý styl. BROADWAY Woman je ženská kolekce, umně spojuje ležérní eleganci s moderní elegancí. V kontrastu, BROADWAY Man, protějšek mužů, se zaměřuje na moderní a sportovní módu. BROADWAY JEANS navazuje na nejnovější trendy a také zvyšuje vše, co může být kombinováno s denimem, včetně příslušenství, jako jsou šály, pásky, peněženky a kabelky.
Objevte svět BROADWAY FASHION NYC. Život je Broadway NYC FASHION.

Fotogalerie naší prodejny